Mógłbym napisać, że się urodziłem i żyję... Wtedy jednak pod spodem zostało by dużo wolnego, niezagospodarowanego miejsca ;) zatem napiszę coś więcej...

Jak można przeczytać w nagłówku strony, nazywam się Janusz Bełzowski i często w sieci występuję pod nickiem - Tchemik.

Ukołczyłem Technologię Chemiczną w Katedrze Chemii Organicznej, Biorganicznej i Biotechnologii pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Krzysztofa Walczaka. Choć tego nie planowałem w trakcie studiów, na Wydziale Chemicznym Politechniki Śląskiej, tak się złożyło, ż zostałem na uczelni by zrobić doktorat.

W czasie prowadzenia pracy doktorskiej zajmowałem się syntezą i badaniem nowoczesnych materiaów wybuchowych pod kierunkiem dr hab. inż. Andrzeja Wojewódki, a samą rozprawę obroniłem w czerwcu 2011 roku. Przez kilka lat pracowałem w Firmie NOVICHEM Sp. z o.o., kierując instalacją nadtlenków organicznych - zatem jak dalej widać, z chemią sią nie rozstałem ;). Obecnie wróciłem do branży i jestem zatrudniony w firmie MESKO S.A. w Oddziale w Pionkach jako Kierownik Działu Technologicznego.

Od lipca 2012 roku jestem szczęśliwym mężem uroczej żony Delfiny, której zdjęcia (z naszego ślubu i innych okazji) możecie zobaczyć w dzale "GALERIA"!

W związku z tym, czym przez lata się zajmowałem, w dziale "LINKI" znajdziecie kilka ciekawych (moim zdaniem) odsyłaczy do witryn i for związanych z tematyką chemii, materiaów wybuchowych czy pirotechniki.

© Created by Tchemik 2008 - 2024